Қамқоршылық кеңестің 2023-2024 оқу жылына арналған жұмыс жоспары

Мерзімі

Жауаптылар

1.

1.2022-2023 оқу жылына арналған мектептің оқу-тәрбие қызметін талдау/Анализ учебно-воспитательной деятельности школы за 2022-2023 учебный год.

2.2023-2024 оқу жылына мектептің дайындығы/Готовность школы к новому 2023-2024учебному году.

3.«Мектепке жол» республикалық акциясының барысы туралы ақпарат. Акция барысында көрсетілген қайырымдылық көмек туралы есеп/ Информация о ходе Республиканской акции «Дорога в школу». Отчет о благотворительной помощи, оказанной в ходе акции.

4. Қамқоршылар кеңесінің құқықтық-нормативтік базасы. Қамқоршылар кеңесі туралы ережемен, мектеп Жарғысымен танысу. Мектептің Қамқоршылық кеңесінің құрамын бекіту/

Нормативно-правовая база Попечительского совета. Знакомство с Положением о Попечительском совете, Уставом школы. Утверждение состава Попечительского совета школы.

Қазан

Мектеп директоры

Қамқоршылық кеңес төрағасы

ДТІЖ орынбасары

22

1.Оқушылардың денсаулығын сақтау үшін  мектепте жағдай жасау/ Создание в школе условий для сохранения здоровья учащихся

2. Ыстық тамақ сапасын бақылау  және  ұйымдастыру/ Организация и контроль за  качеством горячего питания;

3.Мұғалімдер мен оқушыларға мектептегі еңбек және оқу жағдайларын жақсарту туралы сауалнама/ Анкетирование учителей и учащихся по вопросам улучшения условий труда и обучения в школе;

Қазан

43

"Оқитын мектеп-оқитын ұлт" жобасы аясында "ең көп оқитын бала" байқауы

Конкурс «Самый читающий ребенок» в рамках проекта «Читающая школа-читающая нация»

Қараша

4

1.Балалар үшін ыстық тамақ ұйымдастыру жағдайы. 2023-2024 оқу жылына арналған жеңілдетілген санаттар үшін тегін тамақтануға арналған мәліметтер банкін құру  /  Состояние организации горячего питания детей. Формирование  банка данных на бесплатное питание льготной категории учащихся на 2023-2024 уч  год.

2. Жаңа жылдық мерекелерді ұйымдастыруға, қарлы қалашықты салуға көмек (жаңа жылдық мерекелерді ұйымдастыруға және өткізуге  демеушілерді тарту)/ Содействие в организации Новогодних праздников,  в сооружении снежного городка (привлечение общественности и спонсоров к участию в организации  и проведения Новогодних праздников)

Желтоқсан

Мектеп директоры

5

"Менің спорттық отбасым"спорттық эстафетасы

Спортивная эстафета «Моя спортивная семья»

Ақпан

6

1.Мектептегі жайсыз отбасы оқушыларымен жұмысқа қолғабыс жасау/ Содействие в организации работы  с неблагополучными семьями. Об организации работы по формированию навыков здорового образа жизни у учащихся.

2. Мектеп аумақтарын және мектепті абаттандыруға қатысу/Участие в благоустройстве школьной территории и школы.

Наурыз

7

1.Жазғы демалыста оқушылардың жазғы демалысын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыру. 9 сыныптардың жұмыспен қамтылуын қадағалау. /Организация летнего оздоровления и трудовой занятости учащихся во время летних каникул. Трудоустройство учащихся 9 классов.

2.2023-2024 оқу жылындағықамқоршылық кеңесінің атқарған жұмысы туралы есеп/Отчет о проделанной работе попечительского совета школы   за 2023-2024учебный год.

Мамыр

Жаңартылған күні: 19.12.2023 08:42